Loading ...

Yakıt tüketimi, depo seviyesi, kilometre sayacı, motor devri, hız vb. bilgileri aracın bilgisayarından okuyarak kullanıcıya sunan sistemdir. CANBUS modülü sayesinde çalışma zamanı, yakıt tüketimi ve kilometre sayacı ile ilgili raporlamalar kullanıcıya sapma olmaksızın sunulur. Depo seviyesi okunabilen araçlarda yakıt kaybolmaları maliyetsiz olarak kontrol altına alınır. Sürücünün araç kullanım performansı analiz edilir.

 

YAKIT TÜKETİMİNİ ANLIK TAKİP EDEREK

MALİYETİ KONTROL ALTINA ALIN !

Yakıt Tüketimi

Aracın tükettiği yakıt litre cinsinden anlık olarak kullanıcıya sunulur. Bu, yakıt maliyetlerinin indirgenmesi, sürücü performansının takibi için önemli bir parametredir. Aracın bilgisayarından okunan veriler, direkt kullanıcıya sunulmaktadır.

Depo Seviyesi

Aracın yakıt deposunun seviyesi kullanıcıya anlık olarak sunulur. Yakıt kaybolmasının önüne geçmenin en pratik ve maliyetsiz yoludur. Ek bir donanım ya da sensöre ihtiyaç duyulmaz.

Gelişmiş Analiz

Aracın agresif ya da ekonomik kullanım analizi yapılmaktadır. Fazla yakıt sarfiyatının sebepleri analiz edilir. Ayrıca, kullanılan devir, tork ve hız aralığı tespit edilebilmektedir.

Dijital Takograf

Dijital takograf entegrasyonu ile takograf üzerindeki sürücü ehliyetinin numarası okunmaktadır. Sürücü tanıma birimine ihtiyaç duyulmaksızın takograf üzerinden aracı kullanan sürücü bilgisi kullanıcıya sunulabilmektedir. Sürücü performansı geçmişe dönük raporlanmaktadır.

Uygulama Alanları

 

    Nakliye ve Lojistik Firmaları,        Hafriyat Firmaları,      Ağır Yük Taşıma Firmaları,      Toplu Taşıma Araçları