Loading ...

Seyir Mobil Sistemleri A.Ş.

Seyir Mobil Sistemler A.Ş., kurucularının 1997 senesinden günümüze kadar gelen süreçte, nakliye ve lojistik sektöründeki bilgi birikimi ve tecrübenin getirdiği avantajla araç takip ve filo yönetimi sistemleri alanında, kendine ait yazılım ve donanım bölümleri olan bir Ar-Ge şirketi olarak kurulmuştur.

Mevcut 6.000’e yakın müşteri ve 60.000 araç takip cihazı ile tüm Türkiye’de 20’ye yakın bayisi bulunan Seyir Mobil, 81 ildeki yetkili servis ve tüm bölgelerdeki satış temsilcileriyle kesintisiz hizmet vermektedir.

Kendi yazılımını üreten Seyir Mobil, Kocaeli Bilişim Vadisi’ndeki Ar-Ge ofisi ile müşterilerine uçtan uca yeni çözümler için sürekli iş geliştirme yapmaktadır.

Uluslararası ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 27001 kalite sertifikasyonlarına sahip olan Seyir Mobil, ürünlerinde CE ve e-Mark belgelerinin yanı sıra yerli malı belgesine de sahip olup; kalitesini ispatlamıştır.

Vizyonumuz

Ulusal ve Uluslararası normlar doğrultusunda sektörün gerekliliklerini yerine getirmek ve yenilikler katmak. Müşteri memnuniyeti,sadakat ve güvenini üst düzeyde tutmayı sürekli ilke edinen bir kurum olmak.

Misyonumuz

Araç takip ve filo yönetimi sistemleri alanında, uzman ve güvenilir kadromuz ile müşterilerimize en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmak.

Kalite Politikamız

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda hizmet ve ürün kalitesini maksimum seviyede tutmak.Müşterilerimizi, iş ortaklarımızı ve çalışanlarımızı mutlu etmek ve güven duymak. Edindiğimiz bu ilkeler ile verilen hizmetlerin sürekliliğini sağlayarak müşterilerimizin memnuniyetini devamlı kılmak ve yasal sorumluluklara uymak.

Değerlerimiz

İnsana ve insani değerlere önem veren, güven, samimiyet ve dürüstlük ilkelerinden vazgeçmeden, müşteri memnuniyetini sağlayan, sürekli gelişimi ve değişimi hedefleyen çizgimiz en önemli değerlerimizdir.