Seyir
Asistan
Araç Takip Sistemi

ST20 - Standart Araç Takip Sistemi

Seyir Mobil Standart Araç Takip Sistemi sizlere kesintisiz araç takip hizmeti sunmaktadır. Daha fazla

Teknik Özellikler Ürün Dökümanı

Paylaş

Seyir Mobil’in yeni nesil standart araç takip cihazı ST20, bir araç takip sisteminden beklediğiniz her şeyi size düşük maliyetlerle sunar. ST20, araçların zaman bilgisiyle birlikte hangi konumda oldukları, nasıl kullanıldıkları, rölanti süreleri gibi bilgileri anlamak ve öğrenebilmek için geliştirilmiştir. Bunun yanında dilerseniz ST20 Pro modeli ile aracınızın CANbus verilerine ulaşabilir, geliştirilmiş bataryası ile araçlarınızı kesintisiz olarak takip edebilirsiniz.

Bu cihaz sayesinde,

  • Araçlarınızı 7/24 gerçek zamanlı ve geçmişe dönük takip edebilirsiniz.
  • Hız limiti ve bölge tanımlayabilirsiniz.
  • Tanımladığınız durumlarla ilgili alarmlar alabilirsiniz.
  • Depo kapağının açıldığı ve kapandığı yeri ve zamanı gözlemleyebilirsiniz.
  • Araçlarınız ve sürücüleriniz hakkında anlık ve geçmişe dönük raporlar oluşturabilirsiniz.
  • Aracınızın CANbus verilerine ulaşabilirsiniz. (Yalnızca Pro modeli)
  • Geliştirilmiş dahili bataryası ile kesintisiz araç takibi yapabilirsiniz. (Yalnızca Pro modeli)
 

Sürücülerinizi hız aşımı, rölanti gibi durumlarda uyarabilir ve kaza ora-nını en aza indirgemek için sürü-cülerinize eğitimler verebilirsiniz. Bu sayede can ve mal kaybının oluşturacağı olumsuzlukları da en aza indirebilirsiniz.

 

Ayrıca aracınız kontrolünüz dışında hareket ettiğinde motoru bloke edebilir, aracı kimin kullandığını belirlemek için sürücü tanıma birimi ekleyebilirsiniz. Böylece kontrolünüz dışında gelişen olaylara müdahale edebilirsiniz.

 

Bütün bunların yanında Seyir Mobil Standart Araç Takip Sistemi ile in-ternete bağlı olduğunuz her yerden araçlarınızın detaylı raporlarına ulaşabilir, isterseniz bildiri ve e-posta aracılığıyla bilgilendirile-bilirsiniz.

 

Dilerseniz ST20 Pro modeli ile aracınızın CANbus verilerine ulaşabilir, geliştirilmiş bataryası ile araçlarınızı kesintisiz olarak takip edebilirsiniz.

Aksesuar ve Opsiyonel Birimler

Yukarı