Loading ...

Hafriyat, lojistik,servis ve toplu taşıma araçları vb. gibi sefer ve tur üzerinden hakediş hesaplamaları yapılan araçlarda, tanımlanan bölgeler arasında kaç tur ya da tanımlı bölgelere kaç sefer gerçekleştirdiğini otomatik olarak sayan sistemdir. Özellikle, tur sayısına göre hakediş hesabı yapılan firmalarda kişiye dayalı manuel işlem yapılırken oluşan hataları ortadan kaldırmaktadır.Ayrıca bilgilerin elektronik ortamda saklanması ve bağımısz bir yapıda tur sayısının ölçülmesi sağlanmaktadır.

Geçmişe yönelik bütün kayıtların saklandığı ve istenilen yetkilere göre paylaşıldığı Tur Raporlama uygulaması ile görüş ayrılıkları ortadan kalkmakta olup bilgilendirme en etkin düzeyde olmaktadır.

 

Tarih veya km bilgisine başlangıç ve bitişi belirlenebilen Tur Raporlama Uygulamasında aşağıda belirtilen sonuçlar elde edilmektedir;

    Tur Haritası,

    Plaka,

    Marka ve Tip,

    Sürücü,

    Tarih Aralığı

    Kilometre Aralığı,

    Tüketilen Yakıt Miktarı,

    Sefer Mesafesi,

    Ortalama Yakıt Tüketimi,

    Rölantide Yakıt Tüketimi,

    Alarm ve İhlal Bilgileri,

    Sürüş Bilgileri,

    Performans Bilgileri,

    Onay Bölümü.

Bu rapor yazıcıdan çıktı alınarak Firma Yetkilisi ve Sürücü tarafından onaylanarak dosyalanabilir. Sefer hakkındaki bütün bilgiyi tek bir raporda özet olarak bulunduran bu raporlama yapısı ile taraflar arasındaki yanlış anlamaları ortadan kaldırmaktadır.

Uygulama Alanları

 

   Dağıtım Firmaları,          Nakliye ve Lojistik Firmaları,        Toplu Taşıma Firmaları