Seyir
Asistan
Araç Takip Sistemi

Seyir Mobil Bir Kez Daha Bilişim 500'de

Seyir Mobil Bir Kez Daha Bilişim 500'de

Ülkemiz bilişim sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olan “Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi Araştırması Bilişim 500” sonuçları açıklandı. Türkiye’nin en yenilikçi filo yönetim sistemi Seyir Mobil, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye’nin en büyük bilişim şirketleri arasında yer almayı başardı.

 

Ülkemiz bilişim sektörünün her yıl büyük bir heyecanla beklediği, yeni teknoloji geliştiren ve çözümler üreten birçok şirketin yer aldığı araştırma, bu sene 8 Eylül 2021 tarihinde sonuçlandı. Her yıl birçok firmanın katılımıyla görkemli bir törenle gerçekleştirilen etkinlik, bu sene tüm dünyayı etkisi altına alan pandeminin de etkisiyle kısıtlı bir şekilde sürdürüldü. 

 

%100 yerli sermayesiyle Türkiye’nin en yenilikçi filo yönetim sistemi Seyir Mobil, Bilişim 500 - 2020 listesinde 333. sırada yer aldı. Türkiye Merkezli Üretici kategorisinde 127. sıraya yerleşen Seyir Mobil aynı zamanda “Donanım” kategorisinde 41. sırada yer alıyor. 

 

Her sene sektörel olarak yükselişini sürdüren Seyir Mobil, Barındırma Yönetim Hizmeti kategorisinde ise sektör 1.si olarak farkını ortaya koymuş oldu. 

Yukarı