Seyir
Asistan
Araç Takip Sistemi

Akıllı Kamera Sistemi

Seyir Mobil'in yapay zeka destekli Akıllı Kamera Çözümleri ile yolculuklar çok daha güvenli Daha fazla

Ürün Dökümanı

Paylaş

Çekiciler, otobüsler, okul servisleri, taksiler de dahil tüm araç gruplarınıza kolayca entegre edilebilen akıllı kamera sistemleri ile araçlarınız çok daha güvenli. Araçlarınızın çalışma süreleri boyunca kayıt altına alan Seyir Mobil Akıllı Kamera Çözümü, yolculuk boyunca meydana gelebilecek tüm olayları izleyebilme imkanı sunar. Yüksek kayıt kapasitesiyle araç içi görüntüleme ve kayıt, opsiyonel olarak sunulan DSM ile esneme, yorgunluk, emniyet kemeri kullanımı, telefon kullanımı sigara kullanımı gibi sürücü davranışları analiz eden sistem, operasyonel faaliyetlerinizde maksimum güvenlik sunmaktadır.

 

Sistem, tercihinize göre uzaktan anında görüntüleme imkanı sağlayan “Online” ya da sadece cihaz üzerinde kayıt gerçekleştiren “Offline” seçenekleri sunmaktadır.

 

 

Akıllı Kamera Sistemi, kamera ile araç içi ve yol görüntülerini izleme ve kaydetme olanağı sunar. Yol boyunca yaşanabilecek kaza ve olumsuzluklar kayıt altına alınmış olur. Bu sayede idari para cezalarına karşı önlem almanızı sağlar.

 

Sistem, etrafa bakma, esneme, gözler kapalı, sigara kullanımı, telefonla konuşma, emniyet kemeri takmama gibi sürücü davranışlarını DSM kamera ile tespit eder. Bu davranışlar gerçekleştiğinde, sistem sürücüyü uyararak, gerekli alarm verilerini kontrol merkezine yüklemektedir. 

 

Kamera kayıtları, yüksek depolama alanına sahip SD kart üzerinde saklanarak araçta olası kayıt ünitesi arızalarının önüne geçilmektedir. Cihaz kontak kapandıktan sonra da çalışabilme özelliğine sahiptir. 

 

Otobüs, minibüs gibi çok kapılı araçlarda kullanılabilen kapı önü görüntülemeyle aracınızın her noktasında kayıt imkanı sağlar. Yolcu iniş binişlerinde yaşanabilecek her türlü olayı kayıt altına alarak güvenliği maksimuma çıkarın. 


Bilgi Formu

Lütfen adınızı girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen mesajınızı yazın.

Diğer Çözümlerimiz

Yukarı