Seyir
Asistan
Araç Takip Sistemi

MoTAT (Mobil Tehlikeli Atık Taşıma)

Seyir Mobil MoTAT ile tehlikeli atıkların denetimi kontrol altında Daha fazla

Paylaş

Seyir Mobil MoTAT Sistemi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından çevre güvenliği ve temizliği açısından zorunlu tutulan atık kontrolünün gerçekleşmesinde, tehlikeli atık taşıyıcılarına eşlik eder.

 

Sistem, tehlikeli atıkların yüklenmesinden boşaltılmasına kadar olan süreci anlık olarak takip eder, izleme verilerinin raporlanmasını sağlar. Bu sayede mobil tehlikeli atık takibinizi her noktada izleyebilir ve devamlı olarak denetleyebilirsiniz.

 

Seyir Mobil MoTAT sistemi, internet bağlantısının olmadığı durumlarda, yapılan tüm işlemleri tablet içe-risinde kayıt altına alır ve bağlantı kurulduğu anda sisteme yollar. Bu sayede, yaşanılacak veri kaybının önüne geçilmiş olur.

 

Yapılan tüm atık istekleri, “İşlemler” menüsünde detaylı ola-rak kategorize edilmiş bir şekilde listelenir. Bu listeleme ile firma yetkilisi, geçmişe dönük yapılan işlemlerin detaylarına sistem üze-rinden ulaşabilir.

 

Sistem kullanılırken, kullanıcı tarafından girilecek tüm kodların kontrolü tablet içerisinden yapıl-maktadır. Örneğin, yükleme işle-minde girilen TDN kodu formata uygun değilse ve TKN ile eşleş-miyorsa, kullanıcı bu konuda anlık olarak uyarı alır.


Bilgi Formu

Lütfen adınızı girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen mesajınızı yazın.

Diğer Çözümlerimiz

Yukarı