Seyir
Asistan
Araç Takip Sistemi

Seyir Mobil Hakkında

Seyir Mobil, araç takip ve filo yönetim sistemlerinde ihtiyaca yönelik çözümler üreten, yüzde yüz yerli bir teknoloji şirketidir.

Kendi üretmiş olduğu yazılımlar ile uçtan uca sektörel çözümler üreten Türkiye’nin en yenilikçi araç takip ve filo yönetim sistemleri markası Seyir Mobil, bugün Türkiye pazarında bir lokomotif görevi üstlenmektedir.

Standart ve profesyonel araç takibin yanında iş ortaklarına, CANbus entegrasyonu, Bluetooth bağlantısı ile soğuk zincir takibi ve dorse-çekici eşleşme, dijital takograftan uzaktan ve yakından veri indirme, kalan sürüş hesaplama gibi çözümler sunmaktadır.

Uluslararası ISO 9001, ISO 10002, ISO 14001 ve ISO 27001 kalite sertifikasyonlarına sahip olan Seyir Mobil, ürünlerinde CE ve E-Mark belgelerinin yanı sıra Yerli Malı Belgesine de sahip olup kalitesini ispatlamıştır.

Türkiye’nin 81 iline yayılan bir servis ağına sahip olan Seyir Mobil, kesintisiz, kaliteli ve hızlı hizmetlerle iş ortaklarının soru ve sorunlarına çare olmaktadır. Türkiye’nin her noktasına ulaşan Seyir Mobil, son dönemde yaptığı atılımlar sayesinde, orta vadede daha aktif olacağı yurtdışı pazarında da kendine yer bulmuş durumdadır.

Bilgi Güvenliği Politikamız Kalite ve Çevre Politikamız

Geçmişten aldığımız deneyimler, bugün şirket politikalarımız oldu.

MİSYONUMUZ

Araç takip ve filo yönetimi sistemleri alanında, uzman ve güvenilir kadromuz ile müşterilerimize en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmak, inovatif ve creatif düşünceden ayrılmadan kullandığımız teknolojiyi ve üretimi arttırmak.

VİZYONUMUZ

Ulusal ve Uluslararası normlar doğrultusunda sektörün gerekliliklerini yerine getirmek ve yenilikler katmak. Müşteri memnuniyeti, sadakat ve güvenini üst düzeyde tutmayı sürekli ilke edinen bir kurum olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda hizmet ve ürün kalitesini maksimum seviyede tutmak. Müşterilerimizi, iş ortaklarımızı ve çalışanlarımızı mutlu etmek ve güven duymak, memnuniyeti devamlı kılmak ve yasal sorumluluklara uymak.

DEĞERLERİMİZ

İnsana ve insani değerlere önem veren, güven, samimiyet ve dürüstlük ilkelerinden vazgeçmeden, müşteri memnuniyetini sağlayan, sürekli gelişimi ve değişimi hedefleyen çizgimiz en önemli değerlerimizdir.

Certificate logo
Certificate logo
Certificate logo
Certificate logo

YÖNETİM SİSTEMLERİ BELGELERİMİZ

Sektörünüzde Öncü Olun!

Seyir Mobil, geçmişten gelen nakliye ve lojiistik sektörü tecrübesinin avantajıyla müşterilerinin sorunlarına her gün yeni çözümler eklemektedir. Bizimle, sektörünüzün öncüsü olun.

Ürünlerimiz ve Çözümlerimiz Hakkında

Seyir Mobil çözümleri ve ürünleri arasında seçim yapmak ve bilgi almak için Seyir Asistan'a danışın!

Seyir Asistan'a Danış

Çözümlerimiz

Yukarı